RoadLife
Rekrutacja na Support serwera - Wersja do druku

+- RoadLife (https://forum.roadlife.pl)
+-- Dział: Wysypisko (https://forum.roadlife.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum (https://forum.roadlife.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Rekrutacja na Support serwera (/showthread.php?tid=570)

Rekrutacja na Support serwera - Zamek - 01-08-2021

[Obrazek: logo.png]

Otwieramy nową rekrutację na rangę Supportera na serwerze!

Rekrutacja będzie miała 2 etapy. Wstępny tutaj w formie postu oraz rozszerzony na Discordzie.

Podania wysyłamy w tym wątku w nowym poście

wymagania

- Umiejętność pracy w grupie
- Duża aktywność
- Chęć do współpracy
- Kultura osobista
- Sprawny mikrofon
- Minimum 16 lat

Wzór podania

Kod:
Twój nick:
Imię (opcjonalne):
Doświadczenie w pracy administratora:
Sprawny mikrofon (skreśl niepotrzebne): TAK/NIE
Kilka zdań o twojej osobie (min. kilka rozbudowanych zdań):
Dlaczego Ty (min. kilka rozbudowanych zdań):
Przekonaj nas (opcjonalne):

RE: Rekrutacja na Support serwera - JaQubiaQ - 01-08-2021

Twój nick: JaQubiaQ
Imię (opcjonalne): Oliwier
Staż na serwerze: 40 dni (wcześniej również sporo grałem za czasów hl'a)
Doświadczenie w pracy administratora: na sampie takowego nie posiadam, aczkolwiek na innych platformach (np. mta) miałem z tym styczność i wiem z czym to się je, szybko się uczę, więc myślę, że na spokojnie sobie wszystko ogarnę.
Sprawny mikrofon (skreśl niepotrzebne): TAK
Kilka zdań o twojej osobie (min. kilka rozbudowanych zdań): Cześć! Na imię mam Oliwier oraz mam 15lat. Moim hobby jest tworzenie grafik komputerowych, oraz programowanie (na razie znam języki takie jak: lua,java,c#). W wolnych chwilach lubię grać na komputerze, spędzam przy nim praktycznie połowę mojego wolnego czasu. Z charakteru jestem miłą i sympatyczną osobą, przy czym łatwo nawiązuje nowe znajomości. Jestem osobą niekonfliktową, jeżeli już niestety konflikt powstanie, staram się go załagodzić, bądź całkowicie zniwelować. Jestem kreatywny oraz posiadam sporo fajnych pomysłów, którymi z pewnością się w przyszłości podzielę. Zawsze gdy ktoś oczekuje ode mnie pomocy, staram się mu pomóc w miarę moich możliwości. Nie posiadam żadnej historii banów na serwerze. Dobrze odnajduję się w grupie i nie zawalam powierzonych mi obowiązków. Mam sprawny mikrofon, oraz chęci, aby go używać. Jestem miłą osobą i trudno jest mnie zdenerwować przy czym staram się również o nienaganną opinię u moich rozmówców. Jestem również w trakcie niepiskliwej mutacji, więc myślę, że z głosem nie będzie problemów.
Dlaczego Ty (min. kilka rozbudowanych zdań): Ponieważ jestem osobą posiadającą sporo wolnego czasu, który z pewnością poświęcę na serwer. Potrafię pracować w grupie, a również dobrze się w niej odnajdywać. Jestem skory do pomocy, oraz współpracy. Posiadam sprawny mikrofon, oraz chęci by go używać. Jestem osobą niekonfliktową, która szybko nawiązuje nowe znajomości. Jestem osobą dyspozycyjną i w wielu przypadkach skłonną do pomocy. Nie posiadam historii banów na serwerze, przez co mam czyste konto. Jestem osobą szczerą, oraz kulturalną, oraz przede wszystkim nie mam większych problemów z ortografią.
Przekonaj nas (opcjonalne): Jestem osobą w pełni zaangażowaną na wykonywaną pracę, oraz dobrze odnajduje się w zespole, oraz mam spore poczucie humoru, myślę, że te cechy przydadzą się w administracji, co za tym idzie ja się przydam Tongue

RE: Rekrutacja na Support serwera - Majkelooo - 02-08-2021

Twój nick: Majkelooo
Imię (opcjonalne): Michał
Staż na serwerze: Na serwer nie zdązyłem jeszcze wejść, ponieważ kiedy próbuje jest co chwile off, lecz to sie szybko zmieni jak tylko zostanie włączony
Doświadczenie w pracy administratora: kilka lat byłem Administratorem na serwerze kiedyś dobrze znanym i granym przez wiele osób PTP
Kilka zdań o twojej osobie (min. kilka rozbudowanych zdań): Witam, mam na imię Michał, mam lat 22.  Jestem osoba bardzo pomocną w stosunku do nowych graczy jak i obecnych, staram sie w kazdy sposób jaki tylko potrafie pomóc. Jeszcze nikt mnie tutaj nie zna chyba, że z innych serwerów, lecz myślę, że poznacie bo bedzie na to czas ;D
Dlaczego Ty (min. kilka rozbudowanych zdań): Ja, ponieważ tak jak wyzej pisałem jestem bardzo pomocna osoba, aktywna oraz myślę, że doświadczona po graniu kilku dobrych lat na owych serwerach
Przekonaj nas (opcjonalne): Jeżeli dostane szanse to sie sami przekonacie, że nie na marne ją daliście

RE: Rekrutacja na Support serwera - CichoCiemny - 02-08-2021

Twój nick:SoonByte
Imię (opcjonalne):Piotr
Staż na serwerze:Troche spędziłem za czasów kiedy jeszcze był włączony
Doświadczenie w pracy administratora:Bardzo duże
Kilka zdań o twojej osobie (min. kilka rozbudowanych zdań):Siemka mam 19 lat moje hobby to motoryzacja oraz piłka nożna.W wolnym czasie spędzam przy komputerze albo na dworze ze znajomymi.Uczęszczam do klubu piłkarskiego zajmuje się też grafikami oraz tworzeniem muzyki.Jestem pomocną oraz ogarnięta osobą zawsze pomagam osobą które potrzebują mojej pomocy.
Dlaczego Ty (min. kilka rozbudowanych zdań):Ponieważ mam dużo czasu wolnego byłem już w administracji na innych serwerach wiem co i jak swoje obowiązki wykonuje starannie oraz sumiennie nie wchodzę w konflikty z innymi osobami zawsze staram się pomóc.
Przekonaj nas (opcjonalne):Jak już wspominałem jestem osobą która nadaje się na te stanowisko jestem zaangażowany w swoje obowiązki pomagam każdej osobie która potrzebuje jakieś pomocy itd.

RE: Rekrutacja na Support serwera - CrazyFroG - 04-08-2021

Twój nick: CrazyFroG aka Baby Big Grin 
Imię (opcjonalne): Bartłomiej
Staż na serwerze: Wydaję mi się ze dosyć długo
Doświadczenie w pracy administratora: Dość duże, myślę że aktualna administracja pamięta mnie z GT 
Sprawny mikrofon (skreśl niepotrzebne): TAK/NIE
Kilka zdań o twojej osobie (min. kilka rozbudowanych zdań): Mam na imię Bartłomiej, mam 18 lat oraz aktualnie chodzę do  3 klasy Technikum. Lubię spędzać czas przed komputerem ( bez przesady ). Jestem osobą sumienną, nie sprawiająca problemów oraz nie wdaje się w kłótnie. Mam wiele pasji w życiu, również jestem druhem OSP w której aktywnie działam. 
Dlaczego Ty (min. kilka rozbudowanych zdań): Myślę , że nadaje się na to stanowisko patrząc na poprzednim serwer na którym radziłem sobie do końca. Były momenty zawahania, lecz postanowiłem że nie będę odchodził jak pewne osoby, zresztą nie ważne, starych śmieci się nie rozgrzebuje. Posiadam już dość duże doświadczenie w roli Administratora, szybko się uczę, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych
Przekonaj nas (opcjonalne): Myślę że znacie mnie z poprzedniego serwera oraz wiecie że decyzja o przyjęciu mnie na stanowisko Supportera nie będzie złą decyzją Smile . Pozdrawiam cieplutko // Bejbuś 

RE: Rekrutacja na Support serwera - stalkerowiec - 04-08-2021

Twój nick: stalkerowiec
Imię (opcjonalne):
Staż na serwerze: Na HL od początku do końca serwera
Doświadczenie w pracy administratora: Dwa lata w administracji na różnych serwerach RolePlay
Kilka zdań o twojej osobie (min. kilka rozbudowanych zdań): Kreatywna, sumienna osoba o pozytywnym nastawieniu do ludzi. Od sześciu lat na SA:MPie.
Dlaczego Ty (min. kilka rozbudowanych zdań): Ogromne doświadczenie na serwerze z tym skryptem (HighwayLife), znajoma społeczność. Oferuję dużą aktywność.
Przekonaj nas (opcjonalne): Marketing, filmy reklamujące i reklamy na forach o tematyce SA:MP'a.

RE: Rekrutacja na Support serwera - Zymlok - 05-08-2021

Twój nick:
Zymlok
Imię (opcjonalne):
Szymon
Staż na serwerze:
Na aktualnej paczce jeszcze nie miałem okazji grać, jednakże na GT było ok. 400h.
Doświadczenie w pracy administratora:
Moje doświadczenie w administrowaniu na serwerach SA:MP jest znikome lecz ogólne doświadczenie w pracy administracji mam ogromne. Za dzieciaka serwery minecraft (były projekty, które wypalały i takie, które były totalną klapą), byłem w "wyższej administracji" pewnej sieci serwerów CS 1.6, a ostatnie 1.5 roku spędziłem w administracji serwera RP na FiveM.
Sprawny mikrofon (skreśl niepotrzebne):
TAK
Kilka zdań o twojej osobie (min. kilka rozbudowanych zdań):
Mam na imię Szymon, pochodzę z okolic Katowic. Aktualnie kończę technikum informatyczne. Interesuję się ogólnie postrzeganą informatyką (sieci, serwery, programowanie), amatorsko pogrywam ze znajomymi w bilarda. Jeśli chodzi o mój charakter to jestem człowiekiem spokojnym i wesołym. 
Dlaczego Ty (min. kilka rozbudowanych zdań):
Myślę, że głównym argumentem przemawiającym za moją osobą jest ogólne doświadczenie. Do każdej sytuacji konfliktowej staram się podchodzić ze spokojem i brać pod uwagę FAKTY, a nie to czy kogoś lubię czy też nie. Mam spore umiejętności pracy w zespole, nabyłem je zarówno grając w gry i zarządzając serwerami, ale także zaznałem pracy w zespole w pracy (zarówno w restauracji, jak i na dostawce pizzy). Swoją prace i postawione mi zadania zawsze staram się wykonywać najlepiej jak tylko potrafię, nie boję się pomagać i prosić o pomoc nie wszyscy są idealni.
Przekonaj nas (opcjonalne):
Nie ma co więcej przekonywać, jeśli uznacie że chcecie mnie w składzie administracji to elegancko i na pewno nie zniszczę szansy, która od Was dostałem.

RE: Rekrutacja na Support serwera - Zamek - 18-08-2021

[Obrazek: logo.png]
WYNIKI REKRUTACJI NA SUPPORTERA

A wybrani zostali:
Zymlok
JaQubiaQ

Dziękujemy osobom, którym chciało się napisać podanie i na pewno przy następnej rekrutacji, jeśli napiszecie kolejne podanie weźmiemy to pod uwagę.

Pozdrawiamy Administracja ROADLIFE.PL

Rekrutacja na Support serwera - Zamek - 09-09-2021

[Obrazek: archiwum.png]